zeliščno olje 111

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

tema odprta - 24. nov 2007 21:33 | ogledi: 11.150 | odgovori: 19

Imela sem zeliščno olje 31 in bila zelo zadovoljna, saj je resnično vsestranski. Uporabljala sem ga za masažo, pri prehladih .......ne bom naštevala ker je res veliko tega. Sedaj pa ponujajo olje 111 , baje da je še boljše in je znatno cenejši. Ali katera pozna to olje?

pandapanda

Temo je spremenil(a) pandapanda dne 25. nov 2007 09:02:59

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

2. dec 2007 13:45

Pandapanda,tudi sama uporabljam olje 31 tudi na int.je dosti napisanega o tem o olju 111,pa nisem nič zasledila...,kje in kako lahko pridemo do informacij o tem olju? darja-

Kajcika  

član od: 6.10.2007

sporočila: 64

2. dec 2007 16:41

Tudi jaz uporabljam največ olje 31 ali pa evkaliptovo olje. Nisem pa še slišala za olje 111, imam pa 112 Kräuter-Öl in Pervivi - peronalno raztopino. Oboje ima podobne učinke kot kapljice 31. Če bi želela več informacij, bom pozneje prepisala iz navodil, zakaj se točno uporabljajo. lp Kajcika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. dec 2007 17:30

Olje 111 je ( menda )  izboljšana varianta olja 31, tako,  da se na njem dajo spečt ribe ali pomfri. ežoj

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

2. dec 2007 17:57

Kajcika,kar prepiši navodila prosim.. darja-

Kajcika  

član od: 6.10.2007

sporočila: 64

3. dec 2007 0:50

PERVIVO je zdravilo rastlinskega izvor, ki je namenjeno lajšanju prebavnih motenj. -Vsebujoče grenčine in eterična olja stimulirajo prebavo in zato blažijo občutek polnosti, napenjanja in slabosti. Pospešujejo tvorjenje prebavnih sokov in vzpostavijo praznenje želodca, zato se Pervivo uporablja tudi pri blagih želodčnih težavah, npr: po zaužitju premastne hrane. -Uporabljen zunanje Pervivo blaži vnetje kože, ustne sluznice in omili bolečine v sklepih. Zdravilo vsebujo etanol (alkohol) zato ni primeren za otroke. Pervivo smo preizkusili: pri zobobolu, pri glavobolu (migreni), pozdravili pa vnetje obnohtnice. 112 ZELIŠČNO OLJE Uporaba: - za osvežitev čela (glave), tilnika in ostalega telesa nežno vmasiramo po kapljicah v telo. - pred in po športnih aktivnostih je primeren za sprostitev in nego telesa in mišic.nekaj kapljic kanimo na dlan in nežno masiramo zgornji in spodnji del telesa. - za ohranitev zdrave in sveže kože je potrebna dobra prekrvavitev, ki jo dosežemo z nekaj kapljicami zeliščnega olja, nanešenega in vmasiranega v kožo - primerno je tudi za masažo bolečih, pekočih in preutrujenih nog ter pri odstranjevanju neprijetnega vonja. Po umivanju nanesemo nekaj kapljic zeliščnega olja in rahlo zmasiramo stopala. - uporabimo ga lahko tudi za izboljšanje zraka v prostoru, tako da kanemo nekaj kapljic v vročo vodo Olje ni primeren za dojenčke in otroke do šest let. Olje 112 smo preizkusili: na potovanju, ko nam je bilo zelo vroče, smo si vmasirali nekaj kapljic olja na tilnik in čelo, bil je res občutek svežine. tudi neprijeten vonj nog smo oblažili s tem oljem. Upam, da vam bo kaj v pomoč. lp Kajcika Sporočilo je spremenil(a) Kajcika dne 03. dec 2007 00:56:28

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

3. dec 2007 19:00

Ja pa še pomoč pri prehladu, bolečinam v križu, proti utrujenosti,in še. To olje je menda res izboljšana varjanta olja 31 ampak ni za pečt kot je napisal Ežoj. Olje sem naročila in vam poročam o kvaliteti. Trenutno se ga dobi samo v Švici. Koliko stane olje 112?....... 111 stane 16eur. lep dan pandapanda

lejča  

član od: 29.12.2005

sporočila: 30

3. dec 2007 20:44

Kje pa se ga da kupiti? Meni je ravnokar zmanjkalo olja 31, ki sem ga je že kakšno leto nazaj dobila za darilo. lejča

Kajcika  

član od: 6.10.2007

sporočila: 64

3. dec 2007 21:03

Cene za olje 112 res ne vem, ker sem ga dobila. Mislim pa da ga prodajajo v Ljubljani, kjer imajo posteljnino Bavaria W.C.-pod Emporiomom . Olje 31 se lahko naroči pri predstavniku Justovih izdelkov. Kajcika

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

4. dec 2007 11:49

Pandapanda, mislim da se ti še vedno splača kupiti kar olje 31, ker je vredno tega denarja. Mene so za to olje precej časa hecali, zato sem ga lani kupila in mi niti malo ni žal tisth 7 jurjev, saj je zlo učinkovito pri prehladih, revmah, bolečinah.... Meni tud zlo pomaga, ker imam težave z dihanjem oz. vedno imam zamašen nos. Moj mož se sicer jezi, ker ima olje močan vonj in ko ga uporabljam zlo "smrdi-diši" po hiši ( kakor za koga ). Kar kupi olje 31, sej ga imaš dosti cajta.... Lep dan ! *štorklja*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti